80% по-ниска консумация спрямо обикновени крушки

Филаментна крушка

Ъгъл на светлината 300°


€3.06 с ДДС
Available on backorder
8 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 5 продадени през последните 7 days
| Weight | 0.010 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 7 cm |
| Продукт | |
| Мощност (W) | 2 |
| Цокъл | E14 |
| Напрежение | AC:220-240V,50/60Hz |
| Управление | |
| Цветна температура | 3000K |
| Еквивалентна мощност (W) | |
| Лумени | 200 |
| Димиране | Не |
| Крушка форма | |
| CRI | >80 |
| SMART | Не |
| Дистанционно управление | Не |
| Гаранция | 2 години |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| Марка |


