
€387.56 / 758.00 лв. с ДДС
Налично за предварителни продажби
1 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 2 продадени през последните 7 дни
| Тегло | 1.7 кг |
|---|---|
| Размери | 16 × 48 × 4 см |
| Продукт | |
| Напрежение | AC:220-240V; 50Hz |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| Честотна лента до (Hz) | 20000 |
| Честотна лента от (Hz) | 20 |
| Конектор за входящ сигнал | 3 pin XLR, RCA |
| Конектор за изходящ сигнал | 3 pin XLR, RCA |
| Брой канали | |
| Съотношение S/N | > 70 dB |
| THD ниво | < 0.1% |
| Вграден аудио плейър | |
| Плейбек функции | Пауза, Превключване, Стоп |
| Импеданс на FM антената | 75 |
| Крайна FM честота | 239.2 MHz |
| Начална FM честота | 174.928 MHz |
| Гаранция | 2 години |