
€219.24 / 428.80 лв. с ДДС
Налично за предварителни продажби
3 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 3 продадени през последните 7 дни
| Тегло | 6.400 кг |
|---|---|
| Размери | 30 × 42 × 48 см |
| Продукт | |
| Мощност (W) | 72 |
| Лумени | 6500 |
| Димиране | Да |
| Цветна температура | 3000K |
| Напрежение | 50/60Hz, AC:220-240V |
| Ъгъл на осветеност | 120 |
| SMART | Не |
| Дистанционно управление | Не |
| Гаранция | 3 години |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| CRI | >80 |
| Тегло | 6.400 |
| Дължина на кабела(см) | 120 |
| Марка |