
€67.03 / 131.10 лв. с ДДС
Налично за предварителни продажби
5 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 3 продадени през последните 7 дни
| Тегло | 1.390 кг |
|---|---|
| Размери | 33 × 33 × 11 см |
| Продукт | |
| Мощност (W) | 17 |
| Лумени | 1400 |
| Димиране | Не |
| Цветна температура | 4000K |
| Цокъл | Вграден LED |
| Диаметър (мм.) | |
| Напрежение | 50/60Hz, AC:220-240V |
| SMART | Не |
| Дистанционно управление | Не |
| Гаранция | 3 години |
| Степен на влагозащита | IP65 |
| Марка |